| Gewicht | 18 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 112 × 57 × 29 cm |
| Accu | 1x12V7ah |
| Motor | 2x12V 2x 35 watt |
| Afstandsbediening | 2.4GHz, Ja |
| Aanbevolen leeftijd | 1 – 5 jaar |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit |
| Aantal zitplaatsen | 1 Persoons voertuig |
| Banden | Rubber (EVA) |
| Gordel | Ja |
| Kleur | wit |
| Metallic gespoten | Nee |
| Mp3 aansluiting | Ja |
| Multi media | Aux input, Diverse geluiden op het stuur, Mp3, SD kaart |
| Openslaande deuren | Ja |
| Rem | Stopt automatisch bij gas los |
| Start wijze | Startknop |
| Stoel | plastic |
| Vering voor/achter | achter |
| Verlichting | Ja, Koplamp |
| Voltagemeter | Ja |
| Merk | BMW |
BMW M4 12v wit – Afstandsbediening – Leder zit – Rubberbanden
€225.99
Price Summary
- €249.00
- €225.99
- 9%
- €225.99
- Overall you save €23.01 (9%) on this product
Deze gedetailleerde replica van de populaire BMW M4 met metallic laak is niet alleen een lust voor het oog, maar biedt ook urenlang speelplezier voor kinderen van 3-6 jaar oud. Met zijn realistische design en indrukwekkende functionaliteiten voelt uw kind zich als een echte coureur achter het stuur van deze elektrische kinderauto.
Dankzij de meegeleverde oplaadbare accu kan de BMW M4 kinderauto zowel voor- als achteruit rijden, met een maximale snelheid van 5 km/u – perfect voor veilig én leuk rijplezier. De auto is uitgerust met een veiligheidsgordel, vering en rubberen banden voor een soepele rit, zelfs op oneffen terrein. Bovendien beschikt deze stoere kinderauto over een handige MP3-aansluiting, zodat uw kind zijn of haar favoriete muziek kan afspelen tijdens het cruisen.
Specificaties & Kenmerken:
- Afmetingen verpakking: 112 cm x 57 cm x 29 cm
- Afmetingen product: 110 cm x 75 cm x 50 cm
- Gewicht verpakking: 22 kg
- Metallic zwarte lak
- verlichting
- Afstandsbediening
- Multimedia met USB en SD input
- Sterke 12V7AH accu voor extra lang plezier
Klaar voor eindeloos speelplezier en avontuur? Kies voor de BMW M4 kinderauto zwart en geef uw kind een onvergetelijke rijervaring waar ze keer op keer van zullen genieten!









