- Stoere electrische Mercedes kinderauto
- Snelheid: maximaal 6 km/h
- Batterij: DC 12V / 4AH (Inbegrepen)
- Max 30 kg
- Eenvoudige bediening
- Oplader inbegrepen
- Met afstandsbediening
- Van 1 – 6 jaar
- Laadtijd: 8-12 uur
- Werkt ongeveer 1 à 2 uur (afhankelijk van het gewicht van je kindje)
- Met geluids- en lichteffecten en MP3 functie
- Afmetingen: 108 x 68 x 35 cm
Mercedes GT 12v afsta wit MP3 / AUX Eva Banden lederen stoel
€199.00
Price Summary
- €199.00
- €199.00
- €199.00
Uw kinder zal zich niet vervelen in deze stoere electrische Mercedes met afstandsbediening. De auto is compleet met claxon en geluiden. Deze auto is gemaakt van hard stevig kunststof.
De electrische kinderauto met batterij is geschikt vanaf ongeveer 1 jaar. Je kindje kan comfortabel op de bestuurdersstoel zitten en zit veilig dankzij de gordel die in de auto zit. De auto is ook uitgerust met een gaspedaal, stuurtje met claxon, spiegels en regelbare koplampen. Het stuur is voorzien van knoppen waarmee je kind verschillende melodietjes kan afspelen en zijn of haar eigen muziek via de USB input.
| Gewicht | 14 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 109 × 45 × 34 cm |
| Aanbevolen leeftijd | 1 – 6 jaar |
| Aantal versnellingen | 2 opgaspedaal en 3 op RC |
| Aantal zitplaatsen | 1 Persoons voertuig |
| Accu | 12v 4,5Ah |
| Afmetingen doos | 109 x 54,5 x 33,5 (cm) |
| Afmetingen product | 108 x 68 x 34 (cm) |
| Afstandsbediening | 2.4GHz, Ja |
| Banden | Plastic |
| Gewicht doos / auto | 16.5 |
| Gordel | Ja |
| Kleur | wit |
| Metallic gespoten | Nee |
| Motor | 12v |
| Mp3 aansluiting | aux, Ja |
| Multi media | Aux input, SD kaart, Verhaaltjes & muziek |
| Openslaande deuren | Ja |
| Rem | Stopt automatisch bij gas los |
| Start wijze | Sleutel |
| Stoel | kunststof |
| Vering voor/achter | Ja |
| Verlichting | Ja |
| Voltagemeter | Ja |
















