| Aanbevolen leeftijd | 1 – 5 jaar |
|---|---|
| Aantal versnellingen | 3 vooruit en 1 achteruit op de rc en high/low en achteruit op het gaspedaal |
| Aantal zitplaatsen | 1 Persoons voertuig |
| Accu | 1 x 12V7ah |
| Afmetingen product | 109.5x62x52 |
| Afstandsbediening | 2.4GHz, Ja |
| Banden | Rubber (EVA) |
| Gewicht doos / auto | 21.5kg / 17.5kg |
| Gordel | Ja |
| Kleur | blauw |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Metallic gespoten | Ja |
| Motor | 2 x 12V 35W |
| Mp3 aansluiting | Ja |
| Multi media | Aux input, Diverse geluiden op het stuur, Mp3, SD kaart |
| Openslaande deuren | Ja |
| Rem | Stopt automatisch bij gas los |
| Start wijze | Startknop |
| Stoel | Kunst-leder |
| Vering voor/achter | Ja |
| Verlichting | Achterlichten, Ja, Koplamp |
| Voltagemeter | Ja |















Mercedes Maybach G650s Metallic blauw 12v Afstandsbediening
€239.00
11% Aanbieding
Close
Price Summary
- €269.00
- €239.00
- 11%
- €239.00
- Overall you save €30.00 (11%) on this product
Uitverkocht
Highlights:
Mercedes-Benz MAYBACH is de luxe tak van “Das Haus”.
Alle details in de juiste verhoudingen maken deze auto tot een echte topper.
Uiteraard zijn alle nieuwste snufjes aanwezig oa: 2.4ghz soft start afstandsbediening, lederen stoel,
rubberbanden (eva) , mp3 en een uitgebreide multimedia unit op het dashboard.
Aanvullende informatie







