| Aanbevolen leeftijd | 1 – 7 jaar |
|---|---|
| Accu | 12V10ah |
| Motor | 2x12V 2x 35 watt |
| Afstandsbediening | Ja |
| Aantal zitplaatsen | 2 Persoons voertuig |
| Banden | Plastic wielen met rubber loopvlak |
| Kleur | zwart |
| Metallic gespoten | Nee |
| Stoel | Kunst-leder |
| Gordel | Ja |
| Vering voor/achter | Ja |
| Rem | Stopt automatisch bij gas los |
| Verlichting | Ja |
| Multi media | BlueTooth, FM Radio, Verhaaltjes & muziek |
| Openslaande deuren | Ja |
| Aantal versnellingen | 3 vooruit 1 achteruit |
| Voltagemeter | Ja |
| Mp3 aansluiting | Ja |
| Start wijze | Sleutel |
| Afmetingen doos | 139x76x52cm |
| Afmetingen product | 140*92*74cm |
| Merk | Toyota |













Toyota Hi-Lux zwart 12v 2 persoons Bluetooth, FM radio & afstandsbediening
€365.00
Price Summary
- €415.00
- €365.00
- 12%
- €365.00
- Overall you save €50.00 (12%) on this product
at dacht u van deze waanzinnige Toyota Hi-Lux jeep kinderauto voor uw zoon of dochter?! Deze super stoere elektrische kinderauto is gemaakt voor cool kids onder ons! Deze witte Toyota Hi-Lux jeep beschikt over super leuke opties waardoor uw kind het avontuur aan kan gaan. De Toyota Hi-Lux kinderauto is geschikt voor kinderen van 1 t/m 7 jaar.
Deze elektrische kinderauto is voorzien van diversie opties waaronder bluetooth, softstart, afstandsbediening, open slaande deuren, lederen bekleding, 2 echte deuren, plastic banden met rubberen looprand, USB-aansluiting, ledverlichting en veel meer.
De snelheid is instelbaar vanaf 3 tot 5 km per uur. De Toyota Hi-Lux elektrische kinderauto rijdt zowel met het gaspedaal als met de meegeleverde afstandsbediening. De afstandsbediening werkt op een 2.4 GHz storing loze frequentie. De Toyota Hi-Lux kinderauto rijdt zowel vooruit als achteruit met ‘soft start’ waardoor uw kind geen schokje bij het optrekken zal voelen. Deze Toyota-Hi Lux accu kinderauto is geschikt voor 2 kinderen.
Kwaliteit: U dient er rekening mee te houden dat er mogelijk door het productieproces enige vegen, puntjes of krasjes zichtbaar zijn op de accu kinderauto’s. Al onze kinderauto’s hebben een CE-markering en voldoen aan de strenge Europese wettelijke eisen op het gebied van veiligheid, gezondheid en milieu.
Tips Accu gebruik: Laad de accu de 1e keer voor gebruik 10-12 uur lang op. Hierna heeft de accu voldoende aan 6-7 uur oplaadtijd. Laad de accu elke 2 maanden minimaal 1 keer volledig op. Als het voertuig een langere tijd (6-8 weken) heeft stilgestaan, laad dan de accu eerst volledig op. Rijden op losse of zachte ondergrond beperkt de actieradius aanzienlijk.










